Twój najlepszy kredyt gotówkowy - oprocentowanie

Twój najlepszy kredyt gotówkowy - oprocentowanieChcesz w tym roku pojechać na wymarzone wakacje wraz z najbliższymi? Okazało się, że taki wyjazd kosztuje więcej niż przewidziałeś? A może oszczędności, które posiadasz nie wystarczą na zagraniczną wycieczkę? Jeżeli masz zdolność kredytową możesz ubiegać się o kredyt gotówkowy, który właśnie w takiej sytuacji okaże się dla Ciebie jednym z niewielu rozwiązań. Dodatkowa gotówka, bez zbędnych formalności a także poręczycieli. Pieniądze otrzymasz nawet w kilkanaście minut, a z bankiem skontaktujesz się bez wychodzenia z domu.

Aby wybrać najlepszy kredyt musisz jednak poznać przynajmniej kilka ofert banków. Dzięki porównaniu zadłużeń zaoszczędzisz na spłacie odsetek i prowizji. Atrakcyjna pożyczka nie będzie obciążeniem dla Ciebie w okresie kredytowania co powinno być szczególnie ważne jeżeli zaciągasz zobowiązanie z powodu drobnych problemów finansowych.

Skorzystaj z naszego rankingu

Trudno Ci zdecydować się na konkretną ofertę? Na rynku jest ich tak wiele, że nie ma w tym nic dziwnego. Wiele osób unikając konieczności wybierania z pośród kilkunastu usług woli zaciągnąć pożyczkę w banku, w którym korzysta z konta osobistego. Choć nie zapewnia to najlepszych warunków umowy, stali Klienci mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie lub obniżenie prowizji. Jeżeli jednak zależy Ci na najlepszym kredycie, nie unikniesz czasu poświęconego przynajmniej na przejrzenie rankingu lub porównania.

Korzystając z narzędzi jakie oferujemy na naszej stronie, zawsze będziesz w stanie dowiedzieć się jakie produkty są warte Twojej uwagi. Co miesiąc zamieszczamy porównanie najtańszych pożyczek, a na stronie dostępny jest także pełen ranking usług banków. Wszystkie informacje dostępne są bezpłatnie, możesz także wysłać darmowy wniosek kontaktowy do banku, który pomoże Ci poznać warunki usługi dostosowane do Twojej sytuacji finansowej. Wysłanie takiego formularza nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do skorzystania z oferty instytucji.

Jak wybrać najlepszy kredyt?

By uzyskać najkorzystniejsze warunki zawsze sprawdzaj wszystkie czynniki, które mają wpływ na całkowity koszt zadłużenia. Pamiętaj, że spłacając kredyt lub pożyczkę na dowolny cel nie spłacisz wyłącznie odsetek ale pojawi się także koszt taki jak prowizja, opłata przygotowawcza czy rachunek osobisty lub ubezpieczenie. Zwłaszcza teraz gdy banki oferują bardzo niskie oprocentowanie warto zwracać uwagę na wszystkie opłaty około kredytowe, które wpływają na RRSO. Ta wartość z pewnością pozwoli Ci określić który z proponowanych kredytów będzie najtańszy. Banki zobowiązane są do udzielania informacji na temat rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, jednak w wielu przypadkach należy o podanie tej wartości poprosić pracownika instytucji. Korzystając z informacji zebranych na naszym portalu z pewnością zbierzesz wszystkie wiadomości zaledwie w kilka minut.

Komentarze

konik29.06.2015r. 12:04

rankingi znacznie ułatwiają szukanie kredytów.

jerzy30.06.2015r. 12:11

Który bank możecie polecić teraz. Robi się bardzo ciepło więc pasowało by się wybrać gdzieś z rodziną a niestety funduszy brak.

joasia03.07.2015r. 10:48

Od jakiegoś czasu najlepszy kredyt na rynku ma Eurobank. Przy 5% oprocentowania i 3% prowizji jest bezkonkurencyjny.

Partyk24.07.2015r. 09:26

JA wolę iść do doradcy bo nie ufam swojej wiedzy na tyle żeby zajmować się takimi dużymi kwotami.

kander27.07.2015r. 11:39

Ja chciałem wziąć kredyt ale na szczęście moje plany się posypały. nie dość że Tyle kasy bym wydał na te wakacje to jeszcze musiał bym